Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Kodra e Diellit

Tirana gjate tranzicionit ka marre nje zhvillim te jashtezakonshem ne aspektin e mbipopullimit duke mos patur nje studim urbanistik te mirepercaktuar.

Agikons u perpoq ti pershtatej nevojave te konsumatoreve, duke pare kerkesen dhe nevojen qe ata kishin per te jetuar ne nje zone rezidenciale.

U nisem prej motorreve ekonomike nga:

Kerkesa e vazhdueshme per njesi banimi rezidenciale

Oferta e njesive luksoze ne kategorite mbi mesataren

Menduam te jepnim:

Variacion ne tipologji dhe cmim.

Cilesi ne ndertim bazuar ne standardet europiane.

Nder kriteret morale qe na shtyne te punonim ishin:

Ideja per te rritur nje brez te ri te edukuar.

Koncepti per tu mirmbajtur  bazuar ne motorret ekonomike dhe sociale.

Bazuar mbi standartet  evropiane te manaxhimit dhe games se sherbimeve.

Rendesia qe i jepet sigurise se prones, individit dhe elementeve te jetes private.

Filozofia e standartit te larte.

Bashkepunimi i ngushte i trinomit  kompani ndertimi, komunitet, kompani adminstrimi ka krijuar nje ambjent me cilesi te larte ndertimi dhe sherbimi.

Bazuar mbi modelet bashkohore Evropiane te rezidencave.

Cfare nevojash permbush?

  1. Ambiente komode banimi
  2. Privatesi
  3. Pamje panoramike
  4. Parkim te garantuar
  5. Ambiente te gjelberuara
  6. Infrastrukture moderne
  7. Dekore dhe dizajn
  8. Kend lojrash
  9. Ajer te paster
  10. Ambjente clodhese

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com