Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Marea Resort

Resorti Marea ndodhet në Qerret të Kavajës dhe përbëhet nga 24 vila 3 katëshe ( të ndara përkatesisht në sistemin 12 vila ne nje parcele te cilen per lehtesi e kemi quajtuar Parcela A dhe 12 ne Parcelen tjeter te quajtur Parcela C). Këto vila kanë nga 2 apt në kat te cilat  janë në tipologji standarte 2+1, sallon-ndëjtjeje, kënd gatim ngrënie, tualet dhe ballkon, ku secili prej apt është nga 95 m2. Diferenca në to qëndron në faktin që apt e katit të parë kanë hyrje të personalizuar nga 100-120 m2 oborr, duke u kthyer kështu në një apartament-vilë, ndërkohë që katet e siperme kanë hyrjen nga kafazi i shkallëve. Të gjithë apt e  katit të tretë në këto vila, nëpërmjet shkallëve individuale , kanë të drejtë të shfrytëzojnë tarracën. Tarraca shfrytëzohet vetëm nga 2 apt e katit të tretë dhe është tërësisht individuale.

Në resort është ndërtuar dhe njësia më e re Marea H. Në tërësi në të ndodhen 30 njësi banimi, 7 apartamente duplekse, 5 apt 1+1, 15 apt 2+1, dhe 3 apt 3+1. Ndërkohë që në katin e tij përdhe janë ndërtuar pishina e mbyllur, e cila është në funksion të plotë të gjithë rezidencës, SAUNA dhe SPA si dhe bari dhe restoranti. Në pjesën e përparme të hotelit ndodhet pishina e hapur dhe bari i saj.

Ndërkohë, Marea aktualisht ka pishinën më të madhe të ndërtuar në zonë e cila është tërësisht në funksion të rezidentëve tanë, si dhe sistemi i sigurisë është një ndër pikat tona më të forta, resorti ruhet për gjatë gjithë kohës me kamera. Ofrohen gjithashtu shërbimet: internet, telefoni dhe televizion kabllor, ofrohet shërbimi i mirëmbajtjes dhe pastrimit të rrugëve dhe apartamenteve, parkimi është i lirë pa pagesë për rezidentet tanë.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com