Shitet Dubleks në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 150.25 m2, e organizuar në 2 kate. Në katin e parë përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një tualet ose lavanderi (mund të organizohet sipas dëshirës). Kati e dytë është i organizuar në 2 dhoma […]

150.25 m² 2 beds 2 baths

Powered by Estatik