Shitet Tripleks në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 231.54 m2, e organizuar në 3 kate, me sipërfaqe të dy verandave të pozicionuara në kate të ndryshme dhe pishinë (opsionale). Në katin e parë përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një tualet, dhe në […]

231.54 m² 3 beds 3 baths

Powered by Estatik