Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Impiante

Impiante

PRODHIM BETONI

Prodhim betoniAgikons disponon impiant totalisht të automatizuar për prodhim betoni të çdo lloj klase me standarte të larta dhe korrektësi maksimale në kërkesat e klientëve.

Recetat e klasave që prodhon impianti kryhen vetëm me program elektronik bazuar në analiza të hollësishme të inerteve, çimentos dhe gjithë materialeve të tjera të nevojshëm për prodhimin e betonit.

Betoni i prodhuar kontrollohet çdo ditë duke mbajtur kampione të cilët dërgohen më pas në laboratorë për analiza. Impianti është i gatshëm në shërbim të klientëve në çdo kohë.

Kontakt:

Andi Çadra

Telefon: +355 68 90 71 528

e-mail: transport@agikons.com

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com