Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si : fabrika, fasoneri, materiale ndërtimi, magazina me linja të ndryshme prodhimi, etj. Hapësira ndodhet në një vend strategjik me lokacion të favorshëm. Disponon dy hyrje. Ambientet përshtaten sipas kërkesave të klientit dhe sherbimeve që do të ofrojë. Informacione mbi pronën: Sipërfaqe e përgjithshme: 3000 M2. […]

3000 m² 2 baths

Jepen me qira ambiente komerciale tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 2 duke filluar nga 30 m2 deri në 200 m2.  Ambiente janë të përshtatshme për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Facilitetet: ▪️ Administrim; ▪️ Mirëmbajtje; ▪️ Shërbim Sigurie; ▪️ Sipërfaqe e gjelbër; ▪️ Parkim; Specifika të tjera: ▪️ Shërbime në rrugë kryesore; ▪️ Zonë […]

Jepen me qira ambiente komerciale tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 1 duke filluar nga 40 m2 deri në 1200 m2. Ambiente janë të përshtatshme për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Facilitetet: ▪️ Administrim; ▪️ Mirëmbajtje; ▪️ Shërbim Sigurie; ▪️ Sipërfaqe e gjelbër; ▪️ Parkim. Specifika të tjera: ▪️ Shërbime në rrugë kryesore; ▪️ Zonë […]

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik në Tiranë me sipërfaqe të përgjithshme 116m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dy dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është i vendosur në katin 4, të një pallati të ri, të mirë administruar. I vendosur në një prej zonave më elitare të […]

116 m² 2 beds 1 bath

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 1, në zonën e Top Hill me sipërfaqe të përgjithshme 74.1 m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje plus kuzhinë, dy dhomë gjumi dhe një tualet. Rezidenca ofron siguri maksimale dhe është e monitoruar në 24/7 me sistem CCTV dhe me patrulla sigurie. […]

59 m² 1 bed 2 baths

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 1, në zonën e Top Hill me sipërfaqe të përgjithshme 59 m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje plus kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Rezidenca ofron siguri maksimale dhe është e monitoruar në 24/7 me sistem CCTV dhe me patrulla sigurie. […]

59 m² 1 bed 2 baths

Shitet Tripleks në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 231.54 m2, e organizuar në 3 kate, me sipërfaqe të dy verandave të pozicionuara në kate të ndryshme dhe pishinë (opsionale). Në katin e parë përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një tualet, dhe në […]

231.54 m² 3 beds 3 baths

Shitet Dubleks në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 150.25 m2, e organizuar në 2 kate. Në katin e parë përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një tualet ose lavanderi (mund të organizohet sipas dëshirës), Kati e dytë është i organizuar në 2 dhoma […]

150.25 m² 2 beds 2 baths

Shitet Vilë e Bashkalidhur në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 243.46 m2, e organizuar në 3 kate, me oborr, verandë dhe pishinë (opsionale). Vila ka 3 dhoma gjumi, të cilat mund të jenë për fjetje apo edhe rekreacion dhe 3 tualete, nga një për secilin kat. Në të përfshihet dhoma e […]

243.46 m² 3 beds 3 baths

Shitet Vilë e Bashkalidhur në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 216.2 m2, e organizuar në 3 kate, me oborr, verandë dhe parkim të dedikuar nëntokë. Vila ka 3 dhoma gjumi, të cilat mund të jenë për fjetje apo edhe rekreacion dhe 3 tualete, njëri prej tyre është en-suite (brenda në dhomë). […]

173 m² 3 beds 3 baths

Powered by Estatik