Description

Shitet apartament me një siperfaqe totale prej 69.9 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. I pozicionuar në katin e 2 në orientimin veri.

Zona ofron facilitete te shumta. Ndër to: Projekti më i ri ka parkim të dedikuar, si për banoret edhe për vizitorët, një plazh privat, një port ankorimi për varkat; Aquapark është një tjetër risi që vjen për herë të parë në Shqipëri brenda një rezidencë banimi, brenda saj do të gjeni bare, restorante, klube për t’u argëtuar gjatë gjithë vitit.

Gjithçka e mundur në shtëpinë tuaj mes detit dhe natyrës në Hamallaj!

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni me Turquoise Marina!

📞 +355 68 407 6883

Features

Features:
  • Children's Playground
  • Green Areas
  • Near the beach