Description

Shitet Tripleks në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 231.54 m2, e organizuar në 3 kate, me sipërfaqe të dy verandave të pozicionuara në kate të ndryshme dhe pishinë (opsionale). Në katin e parë përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një tualet, dhe në katin e dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ndërsa në katin e tretë ndodhet një dhomë gjumi me tualet en-suite (brenda në dhomë).

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni me rezidencën SWAN!

📞 +355 68 407 6883

 

Features

Features:
  • Children's Playground
  • Countryside
  • Green Areas
  • Highway
  • parking
  • Public Transports
  • Terrace
  • View to Lake