Description

Shitet Vilë e Bashkalidhur në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 216.2 m2, e organizuar në 3 kate, me oborr, verandë dhe parkim të dedikuar nëntokë. Vila ka 3 dhoma gjumi, të cilat mund të jenë për fjetje apo edhe rekreacion dhe 3 tualete, njëri prej tyre është en-suite (brenda në dhomë). Në të përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një zyre ose bibliotekë. Hapësirat e bollshme lejojnë për palestër, SPA, dhomë loje për fëmijët, zyrë, vinotekë, kinema dhe hapësira të tjera rekreative jo vetëm brenda shtëpisë, por edhe jashtë saj.

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni me rezidencën SWAN!

📞 +355 68 407 688

Features

Features:
  • Children's Playground
  • Countryside
  • Green Areas
  • Highway
  • parking
  • Public Transports
  • Terrace
  • View to Lake