Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Rezidenca Meshtekna

Rezidenca Meshtekna është një projekt rezidencial në zonën  turistike të Brezovicës në Kosovë. Projekti është i përbërë nga Vila individuale trekatëshe, apartamente dhe hotel.

Brezovica ndodhet në zonën veriore të maleve të Sharrit. E njohur në vitet e fundit si një qendër dimërore për Ski është kthyer një destinacion turistik për Shqiptarët dhe mbarë Ballkanin.

Aktualisht projekti ndodhet në fazën e muraturave dhe në këtë projekt kane filluar shitjet.

Për të marrë më tepër informacion për apartamentet dhe vilat në Rezidencën Meshtekna kontaktoni në:

+355 682007891

reservation@atdg.al

Rezervoni online pushimet Dimërore në Mështekna, me anë të modulit më poshtë:

REZERVO TANI

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com