VENDODHJA

  • Rezidenca Stone Beach ndodhet në zonën e Qeparoit, e pozicionuar buzë detit, në gjirin e Skalomës.

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI JON.

Kjo lloj apartamenti 1+1 në Stone Beach është 70 m2 dhe ka një dhomë gjumi, ambient ndenjeje-ngrënjeje, oborr dhe pishinë me pamje nga deti Jon.

Mbetemi në kontakt: