𝐉𝐄𝐏𝐄𝐍 𝐌𝐄 𝐐𝐈𝐑𝐀 𝐀𝐌𝐁𝐈𝐄𝐍𝐓𝐄 𝐌𝐀𝐆𝐀𝐙𝐈𝐍𝐈𝐌𝐈 𝐃𝐄𝐑𝐈 𝐍Ë 𝟑𝟎𝟎𝟎 𝐌𝟐 𝐓𝐄𝐊 𝐑𝐄𝐙𝐈𝐃𝐄𝐍𝐂𝐀 “𝐊𝐎𝐃𝐑𝐀 𝐄 𝐃𝐈𝐄𝐋𝐋𝐈𝐓” 𝟏 𝐉𝐔𝐆 𝘐𝘯𝘧𝘰𝘳𝘮𝘢𝘤𝘪𝘰𝘯𝘦 𝘮𝘣𝘪 𝘱𝘳𝘰𝘯ë𝘯: ▪️ Sipërfaqe: deri në 3000 M2, ambientet janë të ndryshme dhe mund të përshtaten sipas aktivitetit të biznesit që do të zhvillohet; ▪️ Oborr; ▪️ Ndërtim i Ri (2022). Detaje të tjera: ▪️ Shërbim Sigurie (24/7 […]

3000 m² 2 baths

SHITEN DUBLEKSE TEK KODRA E DIELLIT 1 JUG. Dublekset ndodhen tek Kodra e Diellit 1 Jug, në lagjen më të re të rezidencës. Dublekset janë të organizuar nga salloni, kuzhina, nga dy ose tri dhoma gjumi, me nga një ose dy tualete. Të dhëna: Organizimi i dubleksit: 2+1; 3+1 Sipërfaqje Totale: 101 m2 – 305 […]

101 m² 2 beds 2 baths

SHITET DUBLEKS TEK KODRA E DIELLIT 2 PERËNDIM. Dublekset ndodhen tek Kodra e Diellit 2 Perëndim, në një nga zonat dhe lagjet më të reja të rezidencës. Dublekset janë të organizuar nga salloni, kuzhina, nga dy deri në katër dhoma gjumi, me nga një deri ne tri tualete. Të dhëna: Organizimi i dubleksit: 2+1; 3+1; […]

240 m² 3 beds 2 baths

JEPET ME QIRA DUBLEKS TE PIAZZA NE TIRANE QENDER. Dubleksi ndodhet në qendër të Tiranës, tek Piazza, në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit. Dubleksi ndodhet në katet e sipërme të godinës me sipërfaqe të përgjithshme 198.8 m2, i organizuar në dy kate. Kati i parë i dubleksit është i organizuar në një […]

198.8 m² 3 beds 2 baths

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË TOP HILL, TEK REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” 1. Apartamenti ndodhet në godinën Top Hill, e cila shënon majën më të lartë tek Kodra e Diellit 1. Top Hill është një ndërtesë moderne në të cilën mund të shohësh kryeqytetin në 360gradë. Apartamenti është i organizuar nga salloni, kuzhina, dy […]

87 m² 2 beds 1 bath

SHITET VILË E BASHKALIDHUR NË FLOWERS HILL, LUNDËR Flowers Hill ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit të kryqëzuar me luksin. Tipi B është i grupuar në tri-katër vila të bashkalidhura me njëra-tjetrën. Kjo vilë është projektuar për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me […]

289 m² 4 beds 3 baths

SHITET VILË E BASHKALIDHUR NË FLOWERS HILL, LUNDËR Flowers Hill ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit të kryqëzuar me luksin. Tipi A është i grupuar në dy-tri-katër vila të bashkalidhura me njëra- tjetrën. Këto vila janë të projektuara për të ofruar komoditetin që i duhet çdo […]

280 m² 3 beds 3 baths

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓/ 𝐉𝐄𝐏𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐐𝐈𝐑𝐀 𝐀𝐌𝐁𝐈𝐄𝐍𝐓 𝐊𝐎𝐌𝐄𝐑𝐂𝐈𝐀𝐋 𝐓𝐄𝐊 𝐑𝐑𝐔𝐆𝐀 𝐄 𝐊𝐀𝐕𝐀𝐉𝐄𝐒 Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: zyra, poliklinika mjekësore, minimarkete/ markete, bar & restorant, pastiçeri, palestër/yoga/pilates, qendër estetike, qendër kursesh, etj. 📐195 m2 • Kati 0 • Oborr • Ndërtim i Ri (2023) Detaje të tjera: • Shërbim Sigurie (24/7 CCTC); […]

195 m² 2 baths

Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si : fabrika, fasoneri, materiale ndërtimi, magazina me linja të ndryshme prodhimi, etj. Hapësira ndodhet në një vend strategjik me lokacion të favorshëm. Disponon dy hyrje. Ambientet përshtaten sipas kërkesave të klientit dhe sherbimeve që do të ofrojë. Informacione mbi pronën: Sipërfaqe e përgjithshme: 3000 M2. […]

3000 m² 2 baths

Powered by Estatik