𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 𝐀𝐌𝐁𝐈𝐄𝐍𝐓 𝐊𝐎𝐌𝐄𝐑𝐂𝐈𝐀𝐋 𝐓𝐄𝐊 𝐑𝐑𝐔𝐆𝐀 𝐄 𝐊𝐀𝐕𝐀𝐉𝐄̈𝐒 Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: zyra, poliklinika mjekësore, minimarkete/ markete, bar & restorant, pastiçeri, palestër/yoga/pilates, qendër estetike, qendër kursesh, etj. 📐195 m2 • Kati 0 • Oborr • Ndërtim i Ri (2023) Detaje të tjera: • Shërbim Sigurie (24/7 CCTC); • Administrim/ Pastrim; […]

195 m² 2 baths

Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si : fabrika, fasoneri, materiale ndërtimi, magazina me linja të ndryshme prodhimi, etj. Hapësira ndodhet në një vend strategjik me lokacion të favorshëm. Disponon dy hyrje. Ambientet përshtaten sipas kërkesave të klientit dhe sherbimeve që do të ofrojë. Informacione mbi pronën: Sipërfaqe e përgjithshme: 3000 M2. […]

3000 m² 2 baths

Jepen me qira ambiente komerciale tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 2 duke filluar nga 30 m2 deri në 200 m2.  Ambiente janë të përshtatshme për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Facilitetet: ▪️ Administrim; ▪️ Mirëmbajtje; ▪️ Shërbim Sigurie; ▪️ Sipërfaqe e gjelbër; ▪️ Parkim; Specifika të tjera: ▪️ Shërbime në rrugë kryesore; ▪️ Zonë […]

Jepen me qira ambiente komerciale tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 1 duke filluar nga 40 m2 deri në 1200 m2. Ambiente janë të përshtatshme për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Facilitetet: ▪️ Administrim; ▪️ Mirëmbajtje; ▪️ Shërbim Sigurie; ▪️ Sipërfaqe e gjelbër; ▪️ Parkim. Specifika të tjera: ▪️ Shërbime në rrugë kryesore; ▪️ Zonë […]

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik në Tiranë me sipërfaqe të përgjithshme 116m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dy dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është i vendosur në katin 4, të një pallati të ri, të mirë administruar. I vendosur në një prej zonave më elitare të […]

116 m² 2 beds 1 bath

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 1, në zonën e Top Hill me sipërfaqe të përgjithshme 74.1 m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje plus kuzhinë, dy dhomë gjumi dhe një tualet. Rezidenca ofron siguri maksimale dhe është e monitoruar në 24/7 me sistem CCTV dhe me patrulla sigurie. […]

59 m² 1 bed 2 baths

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rezidenca “Kodra e Diellit” 1, në zonën e Top Hill me sipërfaqe të përgjithshme 59 m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje plus kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Rezidenca ofron siguri maksimale dhe është e monitoruar në 24/7 me sistem CCTV dhe me patrulla sigurie. […]

59 m² 1 bed 2 baths

Powered by Estatik