Description

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik në Tiranë me sipërfaqe të përgjithshme 116m2. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dy dhomë gjumi dhe një tualet.

Apartamenti është i vendosur në katin 4, të një pallati të ri, të mirë administruar.
I vendosur në një prej zonave më elitare të Tiranës, për një jetesë të standarteve të larta.

Për të mësuar më shumë mbi apartamentet 2+1 të lira, na kontaktoni: 📞 +355 68 407 6883.

Features

Features:
 • Bars & Restaurants
 • Children's Playground
 • Dry Cleaning
 • Green Areas
 • Gym
 • Highway
 • Hotel
 • Other Services
 • parking
 • Pharmacy
 • Public Transports
 • Supermarket