Description

Shitet Dubleks në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 150.25 m2, e organizuar në 2 kate. Në katin e parë përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një tualet ose lavanderi (mund të organizohet sipas dëshirës). Kati e dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, dhe kati i tretë është i organizuar në 1 dhomë gjumi, e cila mund të përdoret dhe si zonë recreative, dhe 1 tualet.

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni me rezidencën SWAN!

📞 +355 68 407 6883

 

Features

Features:
  • Children's Playground
  • Countryside
  • Green Areas
  • Highway
  • parking
  • Public Transports
  • Terrace
  • View to Lake