Description

Shitet Vilë e Bashkalidhur në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe totale 243.46 m2, e organizuar në 3 kate, me oborr, verandë dhe pishinë (opsionale). Vila ka 3 dhoma gjumi, të cilat mund të jenë për fjetje apo edhe rekreacion dhe 3 tualete, nga një për secilin kat. Në të përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës).

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni me rezidencën SWAN!

📞 +355 68 407 6883

 

Features

Features:
  • Children's Playground
  • Countryside
  • Green Areas
  • Highway
  • parking
  • Public Transports
  • Terrace
  • View to Lake