Description

Shitet Vilë Elitare në rezidencën SWAN në Liqenin e Farkës me sipërfaqe të përgjithshme 441.36 m2, e organizuar në tri kate, me oborr , pishinë (opsionale), dy veranda të pozicionuara në kate të ndryshme dhe parkim të dedikuar. Këto vila do të zhvillohen në vijën e parë buzë Liqenit të Farkës. Vila ka 4 dhoma gjumi, të cilat mund të jenë për fjetje apo edhe rekreacion dhe 3 tualete, njëri prej tyre është en-suite (brenda në dhomë). Në të përfshihet dhoma e ndenjes me kuzhinë të hapur ose të mbyllur (sipas dëshirës) dhe një zyre ose bibliotekë. Hapësirat e bollshme lejojnë për palestër, SPA, dhomë loje për fëmijët, zyrë, vinotekë, kinema dhe hapësira të tjera rekreative jo vetëm brenda shtëpisë, por edhe jashtë saj.

Vilat Elitare janë optimale për familjen e zgjeruar.

Për më tepër informacion kontaktoni me ne!

📞 +355 68 407 6883

Features

Features:
  • Children's Playground
  • Countryside
  • Green Areas
  • Highway
  • parking
  • Public Transports
  • Terrace
  • View to Lake