Description

SHITET VILË E BASHKALIDHUR NË FLOWERS HILL, LUNDËR

Flowers Hill ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit të kryqëzuar me luksin.
Tipi B është i grupuar në tri-katër vila të bashkalidhura me njëra-tjetrën. Kjo vilë është projektuar për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me një sërë hapësirash për përdorime të ndryshme (dhoma gjumi, sallon, dhomë lojrash, kinema në shtëpi, zyrë, etj). Me një oborr dhe pishinë të jashtme, garanton një hapësirë relaksuese dhe të këndshme.
Vila ofron parkim për dy makina, dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode si banim dhe rekreacion, lavanteri, garderobë etj, në katin 0.

Vilat e Bashkalidhura e Tipit B në REZIDENCËN FLOWERS HILL kanë një sipërfaqe rreth 282m2 – 289m2, të organizuara në 4+1, një tri kate, gjithashtu edhe një sipërfaqe oportune. Vilat kanë sipërfaqe të jashtme parcele nga 158m2 -337m2.

Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni me rezidencën Flowers Hill!

📞 +355 68 407 6883

 

Features

Features:
  • Administration
  • Cleaning
  • Highway
  • Maintenance
  • Public Transport
  • Security Service