REZIDENCA AGIKONS PRANË FAKULTETIT JURIDIK

VENDNDODHJA

Objekti rezidencial është pozicionuar pranë Fakultetit Juridik në rrugën Milto Tutulani.

APARTAMENT 3+1

Një ndër tipologjitë karakteristike të këtij objekti janë apartamentet 3+1 me sipërfaqe rreth 130 m2. Këto apartamente kanë 3 dhoma gjumi, hapësirë të bollshme ndenjeje-ngrënjeje-gatimi, 2 tualete dhe një ballkon.